Dış Kaynak

Yazılım Geliştirme Projeleri 

Kuruluşların ihtiyacı olan yazılım projeleri, Smart Valley'in tecrübeli analistleri tarafından tasarımı yapıldıktan sonra SDLC yöntemi veya müşterinin istediği bir yönteme göre analiz ve tasarım aşamaları tamamlanarak yazılım mühendislerine teslim edilir. Smart Valley' in yazılım mühendisleri kullanıcıların istediği projeleri kullanıcı önceliklerini göz önünde tutarak ve onların isteklerine uygun biçimde bitirirler. Test mühendisleri tarafından test senaryolarına göre alfa ve beta testleri yapılan uygulamalar müşteriye bitmiş halde teslim edilmiş olur. 

Müşteriye teslim edilmiş yazılım projeleri istenilen süre kadar Smart Valley destek ekibi tarafından desteklenir. 

Smart Valley Finans, Bankacılık, Telekom, Lojistik vb. konularda sizlerin yanınızdadır. Sizde bu hizmetlerden yararlanmak ve projelerinizi dış kaynakdan faydalanarak yaptırmak istiyorsanız. Lütfen bizi 0216-4130953 nolu telefonumuzdan arayınız..

Outsourcing (Dış Kaynak)  

Şirketimiz kuruluşların ihtiyaç duyduğu alananlarda belirli bir zaman aralığında sözleşmeli dış kaynak ile onları destekler. Bu belirli bir görev, rol  ve sorumlulukla  kaliteli bir hizmet anlayışıyla gerçekleştirilir. Smart Valley kuruluşların projelerinin başarısı için  sürekli ve kesintisiz hizmet analayışı ile çalışır. 

Dış kaynak (Outsourcing), daha esnek ve etkili bir büyüme için yönetime personel maliyetlerinde tasarruf sağlanması hususunda yardımcı olur.  Aynı zamanda iş uzmanlığı  ve teknoloji alanında avantajlı duruma geçirir. 

Herzaman şunu göz önünde bulundurun: 

* Gücünüz nedir? Bu gücünüze güç katmak sizi rekabet dünyasında avantajlı duruma geçirecek mi?  Eğer dış kaynak kullanımını düşünüyorsanız;  bunu niçin ve hangi süreçlerde kullanacaksınız! Biz size bütün bu süreçlerde yardımcı olmaya hazırız.